21 Nisan 2011 Perşembe

kızlar da arabaları sevebilir ki hem ne var bunda.


çok sevdiğim bi arkadaşım senin yüzünden bana kızdı.(hainsin blog.) ist'a gdp haber vermemek de neyin ne'si.! ben olsam ben de kızardm. -ama n'pym zor zamanlar..acılar..falalar filanlar.-
o değil de ya ben yine saçmalamaya başlamıştım.sabah 7-8 suları buna bir son vermeye karar verdim..uyudum...
sabah sınavı da kaçırmışım uyumasaydım iyiydi ama uyku benim sevdiceğimm (: (bni mutlu eden şeylerin başında.çok anaç korumacı sevgi dolu anne gbi felan..)
yiyecek bi şeyler bulup yedim dün bütün gece açtım lakin belki de bu yüzden uyuyamadm.(yok ya bu bir bahane değil derdi anneciğim olsaydı ..)
bu girmediğim 2.sınav :/ hayır babam blogumu okumuyor onu bu yüzden çok seviyorum.(bazen çok yalaka olabiliyorum ama sdece bazen..:)
odamdaki yeni canlılarla tanışamadan eve dönsem iyi olacak lakin korkuyorum nedir ne değildir insan çekinir böle durumlarda bi de ben asosyalim siz düşünün yani..
o değil de bahar geldi insanlar aşık oluyor sevgilileri felan var çok acayip len..
bense kitaplarıma bile ihanet ettim şimdi ordan bana sert bakışlar fırlatıyorlar.. özür dilerim nietzsche amca özür dilerim sayın atay..yusuf abiye de sevgiler adler.e de selamlar..
en son izlediğim film ise 1984.. sınavda çıkcaktı napıym kitabı ben biraz çakalım ya hemen filmni izledm ..yok ya ne fesatsınz görsellik die şeeeettydm akılda kalır görsel zekam yüksek bla bla..
mevsimlerle de aram iyi değil şu sıra kasımdan nefret ettiğim gibi nisandan da ediyorum..insan ne giyceğini şaşıryor ya ayıp ya günah valla bize de yazık mikail..yne asileştrdin beni bak hanım hanımcıktım oysaki ne güzel kitap film knusuyoduk.. o değil de dün bi araba gördüm akıllara zarar burda bölesi ne arar hiç bilemedm.. ben arabaları çok severm :)) kızlar da arabaları sevebilir hem küçükken de seviyomuşum valla yaa ..al o zaman inanmıyosan bak da görr..hıh..

tamam ya kızmayn .. şimdi gidiyorum belki banyo yaparım bulaşıkları yıkarım ders çalışırım..off ne çok işim var hayat bana çok zor çok..

2 yorum:

  1. sınavlara girmek yerine uykuyu seçen bir insan nasıl olurda yazının sonunda "Ders Çalışırım" yalanını bize yutturmaya çalışabilir.yemezler

    YanıtlaSil
  2. neden öyle dedin şimdi.bazen biz insanlar değişebilirz ki hem belki yani bazen :))

    YanıtlaSil